2-rums lägenhet på 66m² i Oxelösund

Södra Malmgatan, 613 81 Oxelösund, Sweden

6 032 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-04-2026

apartment for rent at Oxelösund

Oxelösund erbjuder ett naturnära och bekvämt boende med närhet till både hav och stadens alla bekvämligheter. Här kan du hyra en bostad med gångavstånd till vackra stränder, grönområden och ett rikt utbud av aktiviteter för både unga och äldre. Med goda pendlingsmöjligheter till närliggande städer och en växande gemenskap är Oxelösund en perfekt plats för dig som vill njuta av lugn och ro utan att kompromissa med tillgänglighet eller bekvämlighet. Hyra enligt 2026 års hyressättning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

6 032 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-04-2026

Pris per m²

91 kr

Karta

Annonsen ligger på Södra Malmgatan, 613 81 Oxelösund, Sweden

Laddar karta