Publicerad för 3 dagar sedan

1-rums lägenhet på 25m² i Rimbo

Prins Henry's, Uppsalavägen, 762 31 Rimbo, Sweden

3 995 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 15-05-2026

apartment for rent at Rimbo

Superfräsch RUM ej kök ( mickro) möblerat Mitt i Rimbo Centrum Egen dusch wc Genomgående i mycket bra skick, i gammal stil Stor Balkong ca 30 kvm.P-plats som tillval

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

25 m²

Pris

3 995 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

15-05-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

160 kr

Karta

Annonsen ligger på Prins Henry's, Uppsalavägen, 762 31 Rimbo, Sweden

Laddar karta