3-rums lägenhet på 78m² i Stensele

Blå vägen, 923 32 Stensele, Sweden

6 008 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 31-03-2026

apartment for rent at Stensele

Välkommen till denna ljusa och rymliga trerumslägenhet på Blå Vägen 53 i Stensele. I huset finns två våningar, denna lägenhet ligger högst upp.🔹Ett förråd tillhör lägenheten och finns på källarplan. 🔹Gemensam tvättstuga finns i samma fastighet. 🔹Carport med motorvärmarplatser finns i anslutning till husen och går att hyra via ett separat avtal för endast 200kr/mån. 🔹 Som boende på Blå Vägen är du bara en kort bilfärd ifrån Storuman centrum. Det finns även stora grönytor runt fastigheterna och Stenselet-sjön ligget ett stenkast från bostaden. Vi ser fram emot din intresseanmälan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

78 m²

Pris

6 008 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

31-03-2026

Pris per m²

77 kr

Karta

Annonsen ligger på Blå vägen, 923 32 Stensele, Sweden

Laddar karta