4-rums lägenhet på 92m² i Tranås

Domaregatan, 573 32 Tranås, Sweden

8 394 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 17-04-2026

apartment for rent at Tranås

ERBJUDANDE JUST NU! 800 KR RABATT / MÅNAD I 24 MÅNADER PÅ DETTA OBJEKT! (ordinarie månadshyra 9194 kr) OBS erbjudandet gäller endast nya hyresgäster. Välkomna till Ekmarksberg! Här bor du med närhet till skolor, matbutiker, idrottsanläggningar samt centrum och Tranås Storgata med allt den har att erbjuda. Som boende i Ekmarksberg har man även natur och grönområden som nära granne. Belägen på andra våningen ligger denna trevliga fyrarumslägenhet. Rymligt vardagsrum med plats för hela familjen, här ifrån nås även utgången till balkongen i soligt läge. Öppen spis (ej eldningsbar) som höjer mysfaktorn med några batteri/blockljus. Förberett för diskmaskin och tvättmaskin. Parkering och garage finns i området och hyrs separat. Aktuell status på tillgänglighet kollas vid intresse. Öppen fiber via Zitius (Telia) Varmt välkommen med er ansökan! För frågor kontakta vår uthyrare på [email protected] / 010-178 58 52

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

92 m²

Pris

8 394 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

17-04-2026

Balkong

Ja

Garage

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

91 kr

Karta

Annonsen ligger på Domaregatan, 573 32 Tranås, Sweden

Laddar karta