4-rums lägenhet på 92m² i Traryd

Norra Stationsgatan, 287 72 Traryd, Sweden

7 950 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 03-12-2025

apartment for rent at Traryd

Trivsam lägenhet i totalrenoverat hyreshus i Traryd. Lägenheten totalrenoverades 2020 med nya stammar och fönster, IKEA-kök med diskmaskin, helkaklat badrum och säkerhetsdörr från Daloc. Mindre balkong finns. Fiber finns, ev. abonnemang bekostas av hyresgästen. Gemensam tvättstuga som delas med 6 lägenheter. Parkering för två bilar ingår i hyran. Garage går att hyra mot tillägg. Hyran inkluderar värme, kall- och varmvatten.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

92 m²

Pris

7 950 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

03-12-2025

Balkong

Ja

Garage

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

86 kr

Karta

Annonsen ligger på Norra Stationsgatan, 287 72 Traryd, Sweden

Laddar karta