2-rums lägenhet på 40m² i Tumba

Sandstuguvägen, 147 63 Tumba, Sweden

10 006 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 19-03-2026

apartment for rent at Uttran

Bostaden har genomgående vitmålade väggar och parkettgolv. Köket har grå luckor, grått kakel, laminatbänkskiva och rostfria vitvaror. Badrummet är helkaklat och är utrustat med handdukstork, tvättmaskin och torktumlare. Lägenheten har ett separat lägenhetsförråd i fastigheten. Kostnad för hushållsel och bredband tillkommer. Basutbud TV ingår i hyran. Fastigheten och miljön runt om är rökfri. Hyresgäster och besökare får inte röka i lägenheten, nära entréer eller på balkongen/uteplatsen. Det finns parkeringsplatser utomhus och i garage. Vi har kö på samtliga platser. Avvikelser kan förekomma i planritningen.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

40 m²

Pris

10 006 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

19-03-2026

Balkong

Ja

Garage

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

250 kr

Karta

Annonsen ligger på Sandstuguvägen, 147 63 Tumba, Sweden

Laddar karta