Publicerad idag

2-rums lägenhet på 50m² i Tumba

Sandstuguvägen, 147 63 Tumba, Sweden

9 834 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 13-05-2026

apartment for rent at Uttran

Bostaden har genomgående vitmålade väggar och parkettgolv. Köket har vita luckor, ljust kakel och laminatbänkskiva. Badrummet är helkaklat och utrustat med handdukstork, tvättmaskin och torktumlare. Ett fåtal lägenheter som ej har egen tvättmaskin och torktumlare disponerar en gemensam tvättstuga avsedd endast för dem. Lägenheten har ett separat lägenhetsförråd i fastigheten. Kostnad för hushållsel och bredband tillkommer. Fastigheten och miljön runt om är rökfri. Hyresgäster och besökare får inte röka i lägenheten, nära entréer eller på balkongen/uteplatsen. Det finns parkeringsplatser utomhus och i garage. Vi har kö på samtliga platser. Avvikelser kan förekomma i planritningen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

9 834 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

13-05-2026

Balkong

Ja

Garage

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

197 kr

Karta

Annonsen ligger på Sandstuguvägen, 147 63 Tumba, Sweden

Laddar karta