2-rums lägenhet på 62m² i Västra Karup

Rågvägen, 269 93 Västra Karup, Sweden

5 795 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-10-2025

apartment for rent at Västra Karup

Nu finner ni detta mysiga parhus ledigt för uthyrning. Köket är utrustat med diskmaskin och gott om arbetsyta. Du har även möjlighet till stort möblemang för hela familjen att sitta samlad vid. Egen tvättstuga med tvättmaskin. Från vardagsrummet når du ut till en liten lättskött uteplats men stor nog för den som vill avnjuta en stund i solen. I hyran ingår kabel-TV. Här finns två busslinjer som dels förbinder byn med centralorten Båstad och dels till Förslöv. Från både Förslöv och Båstad tar man sig enkelt vidare med tåg till större orter som Ängelholm, Helsingborg och Halmstad. På orten finns både förskola och grundskola F-6 med idrottshall och bibliotek. Välkommen att göra en intresseanmälan.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

5 795 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-10-2025

Pris per m²

93 kr

Karta

Annonsen ligger på Rågvägen, 269 93 Västra Karup, Sweden

Laddar karta