1-rums lägenhet på 67m² i Gislaved

Pizzeria Ole Dole Doff, Köpmangatan 18, 332 23 Gislaved, Sweden

10 846 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment for rent in Köpmangatan 16, Gislaved, Centrum

Nygjord 3 rok. Här låg innan Berndts Konditori men lokalen har nu gjorts om till 2 st lägenheter. HYRESRABATT UTGÅR MED 2 000 KR PER MÅNAD UNDER 2 ÅR.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

67 m²

Pris

10 846 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

162 kr

Karta

Annonsen ligger på Pizzeria Ole Dole Doff, Köpmangatan 18, 332 23 Gislaved, Sweden

Laddar karta