1-rums lägenhet på 41m² i Motala

Östra Esplanaden, 591 60 Motala, Sweden

6 568 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment for rent in Östra Esplanaden, Motala Duvedal

Lägenheten är renoverad med ljusa trägolv med vitmålade väggar. Köket erbjuder bra förvaring (ej diskmaskin). Badrummet har vikbara duschväggar för att skapa bra med utrymme. Bra förvaring i kommod och spegelskåp. Ljus och trevlig lägenhet med egen utgång från vardagsrummet till balkong med morgonsol. Om man önskar finns möjlighet att skapa sovalkov intill köket. Garderob i hall. Tvättstuga och cykelförråd finns i källaren. Välkommen att

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

41 m²

Pris

6 568 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Balkong

Ja

Pris per m²

160 kr

Karta

Annonsen ligger på Östra Esplanaden, 591 60 Motala, Sweden

Laddar karta