3-rums lägenhet på 66m² i Katrineholm

Trädgårdsgatan 38, 641 49 Katrineholm, Sweden

8 192 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-05-2026

apartment for rent in Trädgårdsgatan 38 A, 641 33 Katrineholm

Abonnemang bredband tecknas av dig som kund Balkong Bredband Telia Öppen fiber (höghastighetsfiber) Diskmaskin Förråd Finns på vinden Gemensam tvättstuga finns Nära till: Förskola Nära till: Grundskola Nära till: Sjukhus Portkod Vatten (varm & kall) ingår Värme inkluderad i hyra

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

66 m²

Pris

8 192 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-05-2026

Trädgård

Ja

Balkong

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Trädgårdsgatan 38, 641 49 Katrineholm, Sweden

Laddar karta