Publicerad idag

1-rums lägenhet på 32m² i Trelleborg

Engelbrektsgatan, 231 33 Trelleborg, Sweden

4 945 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment for rent in Trelleborg Öster

Lägenheten har kokplatta med dubbla värmezoner, mikrovågsugn samt kyl/frys. Vitmålade väggar Ljusgrå golvmatta Helkaklat rymligt badrum med handdukstork och duschväggar Säkerhetsdörr I hyran ingår värme, vatten samt hushållsel Rökfri lägenhet liksom övriga utrymmen Trädgård med lusthus, odlingslådor och grillplats Vissa avvikelser på bilderna kan förekomma Observera att du som är hyresgäst hos TrelleborgsHem måste ha bott i din nuvarande lägenhet i minst 12 månader innan du kan bli tilldelad en ny lägenhet hos TrelleborgsHem.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

32 m²

Pris

4 945 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Trädgård

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

155 kr

Karta

Annonsen ligger på Engelbrektsgatan, 231 33 Trelleborg, Sweden

Laddar karta