Publicerad igår

1-rums lägenhet på 34m² i Trelleborg

Per Hans väg, 231 61 Trelleborg, Sweden

7 732 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment for rent in Trelleborg Väster

Nu färdigställer vi nästa etapp av vindslägenheter på populära Gravströmmen! OBS! Ingen visning på plats då det är nyproduktion och lägenheterna är under uppförande. Du behöver ta beslut baserat på informationen i annonsen. Bostäderna är alla modernt planerade med fint ljusinsläpp och 2,45 meter i takhöjd. Lägenheten har genomgående vitmålade väggar. I hall och kök ligger grå klinker, i övriga lägenheten ligger parkettgolv. Samtliga lägenheter har säkerhetsdörrar. Kök Köket har vita luckor med rostfria handtag. Mörkgrå bänkskiva med enkelho. Elspis med induktionshäll och varmluftsugn samt köksfläkt och diskmaskin. Badrum Väggarna är helkaklade och den vita färgen ger en fin kontrast till golvet som har grå klinker. I övrigt är badrummet utrustat med badrumsspegel, kommod, förvaring, duschväggar, elektrisk handdukstork samt tvätt och torkmaskin. Observera att bilderna är exempelbilder som visar standard och materialval i lägenheterna. Planlösningen kan därför skilja sig från den aktuella lägenheten och avvikelser kan förekomma. Det är inte tillåtet att röka i lägenheten. Observera att du som är hyresgäst hos TrelleborgsHem måste ha bott i din nuvarande lägenhet i minst 12 månader innan du kan bli tilldelad en ny lägenhet hos TrelleborgsHem.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

34 m²

Pris

7 732 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Nybyggt

Ja

Pris per m²

227 kr

Karta

Annonsen ligger på Per Hans väg, 231 61 Trelleborg, Sweden

Laddar karta