Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 40m² i Ystad

Surbrunnsvägen 2A, 2B, 2C, 271 80 Ystad, Sweden

6 950 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment for rent in Ystad

OBS! Ingen visning på plats i denna lägenhet. Beslut behöver tas baserat på den information och de bilder du finner i denna annons. Välkommen till denna charmiga och välplanerade lägenhet om 1rum och kök. Vitmålad hall med ett vackert parkettgolv som ger en känsla av lyx och elegans. Modernt kök utrustat med vit köksinredning , köksfläkt, keramikhäll med varmluftsugn, halv kyl/frys. Diskmaskin ingår inte, går ej att installera. Rummet har vitmålade väggar med parkettgolv. Helkaklat badrum med dusch, handukstork finns. Lägenheten är utrustad med en säkerhetsdörr. ÖVRIGT: Fastigheten renoverades Ingen hiss El och internet ingår ej Barnvänlig gård Gemmensam tvättstuga Säkerhetsdörr

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

40 m²

Pris

6 950 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Hiss

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

174 kr

Karta

Annonsen ligger på Surbrunnsvägen 2A, 2B, 2C, 271 80 Ystad, Sweden

Laddar karta