2-rums lägenhet på 46m² i Malå sameby

Skolgatan, Malå sameby, Sweden

3 874 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-11-2025

apartmentfor rent in Skolgatan 33 C , Burträsk, 937 31

Ort: Burträsk Objektnr.: Tillgänglig .m: Enligt överenskommelse Byggt: 1984 Våningsplan: 2 Dagar publicerad: 28 Antal sökande: 0 Bodirekt - Inga poäng krävs Balkong finns Bastu: Gemensam bastu i område Hiss saknas Hushållsel ingår ej Hustyp: Loftgångshus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Tvättmöjligheter: Fristående på gården Varm- och kallvatten ingår ej Väderstreck: Sydostläge på balkong/uteplats Värme ingår ej Ägare: Skelleftebostäder AB

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

46 m²

Pris

3 874 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-11-2025

Hiss

Ja

Balkong

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

84 kr

Karta

Annonsen ligger på Skolgatan, Malå sameby, Sweden

Laddar karta