Publicerad idag

2-rums lägenhet på 62m² i Göteborg

Hjalmar Bergmans Gata 52, 422 51 Gothenburg, Sweden

7 766 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

backa, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Hjalmar Bergmans Gata 52 i Göteborg med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

7 766 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

125 kr

Karta

Annonsen ligger på Hjalmar Bergmans Gata 52, 422 51 Gothenburg, Sweden

Laddar karta