Publicerad idag

1-rums lägenhet på 29m² i Göteborg

Backadalen 15, 422 48 Gothenburg, Sweden

7 603 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

backatorp, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Backadalen 15 i Göteborg med 1 rum (29 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

29 m²

Pris

7 603 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

262 kr

Karta

Annonsen ligger på Backadalen 15, 422 48 Gothenburg, Sweden

Laddar karta