Publicerad idag

1-rums lägenhet på 29m² i Stockholm

Bergsrådsvägen 45, 128 42 Stockholm, Sweden

4 809 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bagarmossen, stockholm

Hyresrätt på Bergsrådsvägen 45 i Stockholm med 1 rum (29 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

29 m²

Pris

4 809 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

166 kr

Karta

Annonsen ligger på Bergsrådsvägen 45, 128 42 Stockholm, Sweden

Laddar karta