Publicerad igår

2-rums lägenhet på 64m² i Göteborg

Rymdtorget, 415 19 Gothenburg, Sweden

6 104 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bergsjön, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Rymdtorget 36 i Göteborg med 2 rum (64 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

64 m²

Pris

6 104 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

95 kr

Karta

Annonsen ligger på Rymdtorget, 415 19 Gothenburg, Sweden

Laddar karta