Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 95m² i Göteborg

Atmosfärgatan 43, 415 19 Gothenburg, Sweden

13 248 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bergsjön, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Atmosfärgatan 43 i Göteborg med 4 rum (95 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

95 m²

Pris

13 248 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

139 kr

Karta

Annonsen ligger på Atmosfärgatan 43, 415 19 Gothenburg, Sweden

Laddar karta