Publicerad idag

3-rums lägenhet på 96m² i Bjuv

Vintergatan, 267 31 Bjuv, Sweden

9 945 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bjuv, skåne

Hyresrätt på Vintergatan 1 C i BJUV med 3 rum (96 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

96 m²

Pris

9 945 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

104 kr

Karta

Annonsen ligger på Vintergatan, 267 31 Bjuv, Sweden

Laddar karta