Publicerad igår

3-rums lägenhet på 87m² i Tyresö kommun

Granängsvägen 15, 135 45 Tyresö kommun, Sweden

12 532 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bollmora, tyresö, stockholm

Hyresrätt på Granängsvägen 15 i Tyresö med 3 rum (87 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

87 m²

Pris

12 532 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

144 kr

Karta

Annonsen ligger på Granängsvägen 15, 135 45 Tyresö kommun, Sweden

Laddar karta