Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 80m² i Tyresö kommun

Axel Wennergrens väg 9, 135 39 Tyresö kommun, Sweden

15 996 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bollmora, tyresö, stockholm

Hyresrätt på Axel Wennergrens väg 9 i Tyresö med 3 rum (80 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

15 996 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

200 kr

Karta

Annonsen ligger på Axel Wennergrens väg 9, 135 39 Tyresö kommun, Sweden

Laddar karta