1-rums lägenhet på 47m² i Tyresö kommun

Bollmora gårdsväg, 135 39 Tyresö kommun, Sweden

9 238 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bollmora, tyresö, stockholm

Hyresrätt på Bollmora gårdsväg 5B i Tyresö med 1 rum (47 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

47 m²

Pris

9 238 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

197 kr

Karta

Annonsen ligger på Bollmora gårdsväg, 135 39 Tyresö kommun, Sweden

Laddar karta