Axel Wennergrens väg 5, 135 39 Tyresö kommun, Sweden
8 960 kr / månad
Hyresrätt på Axel Wennergrens väg 5 i Tyresö med 1 rum (38 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Axel Wennergrens väg 5 i Tyresö med 1 rum (38 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
38 m²
Pris
8 960 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
236 kr
Annonsen ligger på Axel Wennergrens väg 5, 135 39 Tyresö kommun, Sweden
Laddar karta