Publicerad idag

2-rums lägenhet på 44m² i Upplands Väsby

unnamed road, 194 53 Upplands Väsby, Sweden

6 960 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bollstanäs, upplands väsby, stockholm

Hyresrätt på Sandavägen 72 i Upplands Väsby med 2 rum (44 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

44 m²

Pris

6 960 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

158 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 194 53 Upplands Väsby, Sweden

Laddar karta