Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 64m² i Göteborg

Fjällbo Park 7, 415 07 Gothenburg, Sweden

10 051 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Boplats Väst - Lägenhet Fjällbo Park 9

landlord’s description upptäck denna moderna och stilfulla 3-rumslägenhet på andra våningen i attraktiva fjällbo park – ett område som kombinerar lugn natur med närhet till stadens puls. fastigheten stod klar för inflytt hösten 2021, vilket innebär ett hem i mycket gott skick med moderna lösningar och hög komfort. lägenheten erbjuder en öppen och social planlösning som skapar härliga ytor för både vardag och umgänge. det smakfulla köket har stilrena vita luckor som matchas snyggt med rostfärgat kakel – en varm och inbjudande känsla. vardagsrummet präglas av ljusa väggar och vacker parkett som ger ett luftigt och trivsamt intryck. badrummet är helkaklat i tidlösa material och utrustat med dusch för en fräsch och funktionell vardag. lägenheten intresseanmäls på ritning. fysisk visning kommer att ske på dag-/kontorstid. information om datum och tid, samt bilder tillhandahålls om du som sökande har gått vidare i processen och är aktuell för att få ett erbjudande. click here to read the landlord's rental rules. description of the area välkommen till fjällbo! alldeles vid utbys stupande klippor i östra göteborg ligger fjällbo park. här blandas villor och radhus med flerfamiljshus och precis utanför husknuten finns grönområden med berg, naturstigar, träd och blommor. fjällbo park är en naturnära parkmiljö med närhet till förskola och skola. floor plan 3 rum och kök magnify floor plan about the apartment accessible apartment with a few steps apartment properties balcony kitchen elevator tv via fibernät rökfritt varmvatten ingår ej bredbandsuttag fiber individuell varmvattenmätning el ingår ej included in the rent heating cold water

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

64 m²

Pris

10 051 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

157 kr

Karta

Annonsen ligger på Fjällbo Park 7, 415 07 Gothenburg, Sweden

Laddar karta