Publicerad idag

3-rums lägenhet på 73m² i Göteborg

Julianas Gård, 414 85 Gothenburg, Sweden

9 199 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Boplats Väst - Lägenhet Julianas Gård 2

landlord’s description välplanerad trea med balkong i mysiga högsbohöjd. det ingår både källarförråd och vinsdsförråd till lägenheten. vi planerar att digitalisera tvättstugebokningen och införa elektroniskt passersystem, när detta är installerat kommer hyran att höjas med 105 kr. parkeringar hyrs via posedions hemsida. click here to read the landlord's rental rules. description of the area högsbohöjd ligger högt och luftigt, mitt emellan city och havet. våra hus i högsbohöjd har mellan tre till sju våningar och mellan dem finns rymliga gårdar. husens fasader är klädda med puts och tegel i olika färger, vilket ger gårdarna sin egen prägel. alla lägenheter har balkong eller uteplats i markplan. cirka 10 minuters promenad från området ligger axel dahlströms torg med butiker och service. floor plan 3 rum och kök magnify floor plan apartment properties bathtub balcony kitchen vardagsrum sovrum badrum elström ingår ej klädkammare tv via fibernät tillgång till grovtvätt bredbandsuttag fiber rökfri lägenhet included in the rent heating hot water cold water

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

73 m²

Pris

9 199 kr

Pris per m²

126 kr

Karta

Annonsen ligger på Julianas Gård, 414 85 Gothenburg, Sweden

Laddar karta