1-rums lägenhet på 26m² i Göteborg

Lisa Sass Gata 10, 422 53 Gothenburg, Sweden

4 223 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Boplats Väst - Lägenhet Lisa Sass gata 16

landlord’s description denna 1 rums lägenhet på 4:e våning är belägen i hisings backa, för mer information om området se områdesbeskrivning nedan. fysisk visning kommer att ske på dag-/kontorstid. information om datum och tid tillhandahålls om du som sökande har gått vidare i processen och är aktuell för att få ett erbjudande. lägenheten annonseras med inkomstkrav. för att kunna söka lägenheten måste du uppvisa intyg på skattepliktig inkomst eller studiestöd från csn. familjebostäder vill skapa ett tryggt, trivsamt och klimatvänligt boende för alla sina hyresgäster. vi lyssnar på våra boende, vilka behov som finns och vad som behöver utvecklas. click here to read the landlord's rental rules. description of the area välkommen till backa! i backa på hisingen har du alltid grönska inpå knuten. mellan husen ligger flera lummiga och trivsamma gårdar. i backa bor du lugnt och naturnära, men har ändå nära till city. i närheten finns det matbutik och fler butiker hittar du på selma lagerlöfs torg. räcker inte det, så finns backaplan med hela sitt utbud av affärer och stormarknader och det är inte heller långt till bäckebols köpcentrum. floor plan 1 rum och kokvrå magnify floor plan about the apartment accessible apartment with a few steps apartment properties balcony elevator pentry tv via fibernät varmvatten ingår ej individuell elmätning bredbandsuttag fiber individuell varmvattenmätning el ingår ej included in the rent heating cold water

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

26 m²

Pris

4 223 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

På landet

Ja

Pris per m²

162 kr

Karta

Annonsen ligger på Lisa Sass Gata 10, 422 53 Gothenburg, Sweden

Laddar karta