Publicerad idag

2-rums lägenhet på 69m² i Handen

Norra Kronans gata 422, 136 60 Handen, Sweden

10 522 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

brandbergen, haninge, stockholm

Hyresrätt på Norra Kronans Gata 422 i Haninge med 2 rum (69 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

69 m²

Pris

10 522 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

152 kr

Karta

Annonsen ligger på Norra Kronans gata 422, 136 60 Handen, Sweden

Laddar karta