Publicerad för 4 dagar sedan

5-rums lägenhet på 118m² i Handen

Norra Kronans gata 430, 136 60 Handen, Sweden

16 077 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

brandbergen, haninge, stockholm

Hyresrätt på Norra Kronans Gata 430 i Haninge med 5 rum (118 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

118 m²

Pris

16 077 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

136 kr

Karta

Annonsen ligger på Norra Kronans gata 430, 136 60 Handen, Sweden

Laddar karta