Publicerad igår

2-rums lägenhet på 52m² i Handen

Örnens väg 5, 136 39 Handen, Sweden

11 112 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

brandbergen, haninge, stockholm

Hyresrätt på Ingrid Horns Torg 4 i Haninge med 2 rum (52 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

11 112 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

214 kr

Karta

Annonsen ligger på Örnens väg 5, 136 39 Handen, Sweden

Laddar karta