2-rums lägenhet på 59m² i Bromölla

Bronsåldersstigen, 295 35 Bromölla, Sweden

8 703 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bromölla, skåne

Hyresrätt på Bronsåldersstigen 6 i Bromölla med 2 rum (59 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

59 m²

Pris

8 703 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

148 kr

Karta

Annonsen ligger på Bronsåldersstigen, 295 35 Bromölla, Sweden

Laddar karta