Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 36m² i Bureå

Nygatan, 932 51 Bureå, Sweden

7 349 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bureå, västerbotten, skellefteå

Hyresrätt på N Kustvägen 37 B i Bureå med 1 rum (36 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

36 m²

Pris

7 349 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

204 kr

Karta

Annonsen ligger på Nygatan, 932 51 Bureå, Sweden

Laddar karta