Publicerad igår

2-rums lägenhet på 52m² i Sundbybergs kommun

Joy, Vasagatan, 172 67 Sundbybergs kommun, Sweden

10 905 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

centrala sundbyberg, stockholm

Hyresrätt på Vasagatan 5 i Sundbyberg med 2 rum (52 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

52 m²

Pris

10 905 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

210 kr

Karta

Annonsen ligger på Joy, Vasagatan, 172 67 Sundbybergs kommun, Sweden

Laddar karta