Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 109m² i Växjö

Norra Esplanaden, 352 30 Växjö, Sweden

13 032 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

centrum, växjö, kronoberg

Hyresrätt på Bäckgatan 22 b i Växjö med 4 rum (109 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

109 m²

Pris

13 032 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

120 kr

Karta

Annonsen ligger på Norra Esplanaden, 352 30 Växjö, Sweden

Laddar karta