Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 44m² i Deje

Åsengatan, 669 32 Deje, Sweden

4 741 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

deje, värmland, forshaga

Hyresrätt på Åsengatan 10 B i Deje med 1 rum (44 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

44 m²

Pris

4 741 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

108 kr

Karta

Annonsen ligger på Åsengatan, 669 32 Deje, Sweden

Laddar karta