Publicerad igår

2-rums lägenhet på 58m² i Deje

Bryggerigatan, 669 32 Deje, Sweden

7 271 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

deje, värmland, forshaga

Hyresrätt på Bryggerigatan 9 i Deje med 2 rum (58 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

58 m²

Pris

7 271 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

125 kr

Karta

Annonsen ligger på Bryggerigatan, 669 32 Deje, Sweden

Laddar karta