Publicerad idag

3-rums lägenhet på 75m² i Eksjö

Tuvehagsgatan, 575 38 Eksjö, Sweden

7 465 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

eksjö, eksjö, jönköping

Hyresrätt på Oxtorgsgatan 14 A i EKSJÖ med 3 rum (75 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

75 m²

Pris

7 465 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

100 kr

Karta

Annonsen ligger på Tuvehagsgatan, 575 38 Eksjö, Sweden

Laddar karta