Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 56m² i Helsingborg

Liebäckskroken 3C, 256 58 Helsingborg, Sweden

7 594 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

elineberg, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Liebäckskroken 3C i Helsingborg med 2 rum (56 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

7 594 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

136 kr

Karta

Annonsen ligger på Liebäckskroken 3C, 256 58 Helsingborg, Sweden

Laddar karta