Publicerad igår

3-rums lägenhet på 65m² i Filipstad

Bergslagsgatan 2C, 2D, 682 31 Filipstad, Sweden

7 302 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

filipstad, värmland

Hyresrätt på Bergslagsgatan 2 C i FILIPSTAD med 3 rum (65 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

65 m²

Pris

7 302 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

112 kr

Karta

Annonsen ligger på Bergslagsgatan 2C, 2D, 682 31 Filipstad, Sweden

Laddar karta