2-rums lägenhet på 62m² i Hallsberg

Fredsgatan 15B, 694 34 Hallsberg, Sweden

7 950 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

FREDSGATAN 15 B

Vi äger, förvaltar och hyr ut lägenheter och lokaler i Örebro, Kumla, Nora och Hallsberg. Melins Fastighetsförvaltning värnar om hyresgästerna och lägger stor vikt vid service. Vi har egen personal till bostadsuthyrning, fastighetsskötsel, lägenhetsunderhåll, och administration. Att leverera hög kvalité i allt vi gör har varit en grundsten i bolaget sedan lång tid tillbaka.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

7 950 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

128 kr

Karta

Annonsen ligger på Fredsgatan 15B, 694 34 Hallsberg, Sweden

Laddar karta