Publicerad idag

3-rums lägenhet på 53m² i Eskilstuna

Gränsgatan, 633 43 Eskilstuna, Sweden

8 443 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

gamla staden, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Ida Adamssons Gata 14 C i Eskilstuna med 3 rum (53 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

53 m²

Pris

8 443 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

159 kr

Karta

Annonsen ligger på Gränsgatan, 633 43 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta