Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 45m² i Eskilstuna

unnamed road, 633 61 Eskilstuna, Sweden

7 288 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

gamla staden, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Frugärdesgatan 2 A i Eskilstuna med 2 rum (45 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

45 m²

Pris

7 288 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

162 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 633 61 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta