Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 76m² i Motala

Sandspåret, 501 72 Motala, Sweden

7 840 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

göteborg, motala, västra götaland

Hyresrätt på Sandspåret 67 i Göteborg med 3 rum (76 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

7 840 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

103 kr

Karta

Annonsen ligger på Sandspåret, 501 72 Motala, Sweden

Laddar karta