Publicerad igår

4-rums lägenhet på 98m² i Södertälje

Östergatan 43, 151 43 Södertälje, Sweden

13 769 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

grusåsen, södertälje, stockholm

Hyresrätt på Östergatan 43 A i Södertälje med 4 rum (98 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

98 m²

Pris

13 769 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

141 kr

Karta

Annonsen ligger på Östergatan 43, 151 43 Södertälje, Sweden

Laddar karta