Publicerad idag

3-rums lägenhet på 78m² i Solna

Hagalundsgatan 17, 169 65 Solna, Sweden

8 687 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hagalund, solna, stockholm

Hyresrätt på Hagalundsgatan 17 i Solna med 3 rum (78 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

78 m²

Pris

8 687 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Hagalundsgatan 17, 169 65 Solna, Sweden

Laddar karta