Publicerad idag

3-rums lägenhet på 76m² i Norrköping

Vrinnevigatan, 603 58 Norrköping, Sweden

8 539 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hageby, norrköping, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Vrinnevigatan 8 C i NORRKÖPING med 3 rum (76 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

76 m²

Pris

8 539 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

112 kr

Karta

Annonsen ligger på Vrinnevigatan, 603 58 Norrköping, Sweden

Laddar karta