Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 107m² i Hässleholm

Finjagatan, 281 52 Hässleholm, Sweden

11 084 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hässleholm, skåne

Hyresrätt på Löjtnant Granlunds väg 1 C i Hässleholm med 3 rum (107 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

107 m²

Pris

11 084 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

104 kr

Karta

Annonsen ligger på Finjagatan, 281 52 Hässleholm, Sweden

Laddar karta