Publicerad för 4 dagar sedan

2-rums lägenhet på 60m² i Hässleholm

Wendesvägen, 281 52 Hässleholm, Sweden

7 987 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hässleholm, skåne

Hyresrätt på Furagegatan 19 G i Hässleholm med 2 rum (60 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

7 987 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

133 kr

Karta

Annonsen ligger på Wendesvägen, 281 52 Hässleholm, Sweden

Laddar karta